قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
کاربران آنلاین:
4
کل بازدیدها:677867
خانه » ازدواج » مشاوره قبل از ازدواج » دوره شناخت » چه دخترانی مناسب ازدواج نیستند » دختران نامناسب برای ازدواج چه کسانی هستند؟؟؟
دختران نامناسب برای ازدواج چه کسانی هستند؟؟؟

دختران نامناسب برای ازدواج چه کسانی هستند؟؟؟

دختران نامناسب برای ازدواج چه کسانی هستند؟؟؟

 

۱-🙍دختراني که شدیداً متکی و وابسته هستند؛

یک دختر وابسته، باید هرکاری را حتماً با کسی و یا غالباً با مادرش در میان بگذارد و سپس تصمیم بگیرد؛ حتی کارهای بسیار جزئی و پیش پا افتاده را. چنین دختری دارای شخصیت مستقلی نیست و به قول معروف، ارادۀ کافی برای انجام کارهایش را ندارد.

 

۲- 👸دخترانی که به مال و منال پدر می‌نازند؛

این دسته از دختران پولدار گرچه می‌توانند زنان خوبی باشند ولی باید مراقب باشید که نزد آنها همه‌چیز در «پول» خلاصه نشود.

۳- 👩‍🎤دختران نمايشي و مُدپرست‌ها؛

دخترانی شديدا به دنبال توجه و مدپرستی هستند، باید دریافته باشند که دیگر مدپرستی؛ در جامعه خریدار چندانی ندارد. بخصوص اگر دختری بخواهد آن را به طلا و جواهرات هم تسرّی دهد؛ آن وقت است که کار مشکل‌تر می‌شود.

۴- 👱‍♀️دختران بسيار لوس و از خودراضی:

یکی دیگر از خصوصیات زن خوب این است که لوس و خودخواه نباشد. معمولاً و البته نه هميشه دختران لوس، اغلب یا تک فرزند و یا تنها دختر خانواده هستند و بقیه پسرند، یا دختر ته تغاری خانواده هستند، و در نتیجه، اطرافیان برای این که به قول خودشان کمبود محبت آنها را جبران کرده باشند،( البته همه اين ها منوط به تربيت خانوادگي است). گاهی بیش از حد و به گونه‌ای غیرمتعارف به آنها محبت کرده‌اند. زندگی با دختر لوس بسیار مشکل است.

۵-💇زنی که تنها متکی به زیبایی است ( یعنی به جز زیبایی چیز دیگه ای نداشته باشه… مثل اخلاق، مهارت اجتماعي و…)

۶- 🤦‍♀️دختران همه‌چیزدان؛ یعنی «خانم معلم‌ها»!

من بر این گمانم که عنوان بالا خیلی چیزها را روشن می‌کند و توضیح زیادی لازم ندارد. ولی همان‌طور که هیچ مردی حق ندارد که بگوید «من فلان دختر را خواهم ساخت!» هیچ زنی هم حق ندارد چنین تصمیمی بگیرد که برای شوهرش یک معلم اخلاق و یا یک همسرِ همه‌چیزدان و عقل کل باشد!

۷- 👩‍💻دختران جاه طلب:

این گروه، دخترانی هستند که حس خودپرستی و جاه طلبی در آنها زیاد است. چنین زن‌هایی همه‌چیز را فدای کار خارج از خانه می‌کنند. آنها برای مردانشان به صورت رقیبی درمی‌آیند که دائماً در فکر مقایسه خود با همسرشان هستند.

٨-🙅دختران شكاك و بد دل:

دختراني كه همواره در حال چك كردن نامزد خود هستند و بدون هيچ نشانه اي تهمت بي وفايي مي زنند و دائما موبايل او را كاوش مي كنند.

 

دختران نامناسب برای ازدواج چه کسانی هستند؟؟؟

امتیاز 1.50 ( 2 رای )

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است