حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
کاربران آنلاین:
1
کل بازدیدها:657439
خانه » زناشویی » دانستنی های جنسی » آموزش جنسي در سنين مختلف چگونه است.
آموزش جنسي در سنين مختلف چگونه است.

آموزش جنسي در سنين مختلف چگونه است.

آموزش جنسي در سنين مختلف چگونه است.

همه ی پدرها ومادرها دوست دارنند دختران وپسرانی سالم تحویل جامعه واجتماع دهند.گوشه ای از این دوست داشتن از لحاظ امنیت جانی وجنسی انها میباشد.برای چگونگی اموزش جنسی به کودکان در سنین مختلف راه کارهایی را در این متن برای شما عزیزان اورده ایم که حتما مطالعه فرمایید.

⭕️ برای سنین ۶- ۲ سال:

اگر دوست نداری، هیچ وقت مجبور نیستی کسی را ببوسی یا بغل کنی. هیچ آدم بزرگی و یا هیچ فرد بزرگ‌تر از تو حق نداره به قسمت خصوصي بدن تو دست بزنه، تو مجبور نیستی هیچ رازی را از مامان مخفی کنی. مطمئن باش کاری می‌کنم که اتفاق بدی برای تو نیافتد.

⭕️ برای سنین ۶- ۸ سال:

اگر در مدرسه کسی از تو خواست که کار عجیبی را در تنهایی با او انجام بدهی، لازم نیست حرف او را گوش کنی.
اگر کسی به تو بگوید کارهایی مثل دست زدن به بدن همدیگر و یا بوسیدن را انجام بدهى بگو: «من نمی‌خواهم این کار را انجام بدهم.» یا «نمی‌خواهم این بازی را بکنم.» یا «می‌خواهم به خانه بروم.»
اگر شخصی به تو بگوید در صورت فاش کردن رازی به زندان یا جهنم می‌روی، فقط برای ترساندن تو این را می‌گوید. نگران نباش مامان می‌تواند همه چیز را درست کند و تو اصلا سرزنش نمی‌شوی. تو همیشه می‌توانی به من اعتماد کنی.

⭕️ برای سنین ۱۱- ۸ سال:

اگر کسی سعی کند بدن تو را به شیوه بدی لمس کند یا از تو بخواهد بدن او را لمس کنی. حتی اگر فردی از خانواده خودمان باشد، آنچه را به تو گفتم به او بگو. تو هیچ وقت نباید حرف او را گوش کنی. حتی اگر هدیه‌ها و جایزه‌های بزرگی به تو پیشنهاد بکند.
اگر احساس می‌کنی که شخصی به تو علاقه خاصی دارد و ممکن است سعی کند تماسهای مشکوکی با تو داشته باشد، فورا به مامان بگو تا من ترتیبی بدهم که تو دیگر هیچ وقت با او تنها نمانی.
بعضی بچه‌ها فکر می‌کنند که اگر اتفاق بدی برای آن‌ها بیافتد تقصیر خودشان است، اما تو باید بدانی که اگر یک آدم بزرگ یا دختر یا پسر بزرگ‌تر سعی کند کار بدی مانند این انجام بدهد، هرگز تقصیر از کودک نیست.

آموزش جنسي در سنين مختلف چگونه است.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است